Kde koupit Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele

Kniha Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele:Praktická a nápaditě upravená publikace ukazuje, jak hned na první pohled poznat, co vaší pokojové rostlině chybí – stačí se podívat, jak prospívají listy, jestli mají správnou barvu a povrch, jak bohatě rostlina kvete, jaký má vzrůst, co napovídají kazy na listech nebo vzhled zeminy v květináči ap. U každého neduhu je hned uvedena náprava a nechybí ani základní údaje o ideálním stanovišti a vhodné péči. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Pokojové rostliny
Cena
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 247 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788075496362 a ID 5280181
- jistota kvalitního výrobce Esence
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny Esence, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: