Kde koupit Zenko ZEN02 C Pentatonic

Unikátní, perkusní hudební nástroj, označován jako hand pan, tongue drum nebo tank drum. Je vyroben z pevné oceli a poskytuje unikátní zvuk. Jeho tělo je speciálně tvarované a obsahuje přesně tvarovan… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zenko ZEN02 C Pentatonic Ostatní perkuse
Cena
10 690 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zenko ZEN02 C Pentatonic které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Unikátní, perkusní hudební nástroj, označován jako hand pan, tongue drum nebo tank drum. Je vyroben z pevné oceli a poskytuje unikátní zvuk. Jeho tělo je speciálně tvarované a obsahuje přesně tvarované, vyřezávané jazýčky. Nástroj má kulatý, jemný a harmonický zvukový projev a lze na něj hrát hůlkami nebo dlaněmi. Díky precizní výrobě je ladění přesné a konstantní po celou dobu. Součástí balení je podložka, vinylový obal a pár hůlek. Ladění: A3, C4, D, E, G, A, C5, D, E (pentatonická stupnice). Rozměry: 32 x 13 cm. Hmotnost: 2,8 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zenko ZEN02 C Pentatonic z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223999
- jistota kvalitního výrobce Zenko
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zenko ZEN02 C Pentatonic. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zenko ZEN02 C Pentatonic na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Zenko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zenko ZEN02 C Pentatonic vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Ostatní perkuse