Kde koupit Zenko ZEN03 Akebono

Unikátní, perkusní hudební nástroj, označován jako hand pan, tongue drum nebo tank drum. Je vyroben z pevné oceli a poskytuje unikátní zvuk. Jeho tělo je speciálně tvarované a obsahuje přesně tvarovan… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zenko ZEN03 Akebono Ostatní perkuse
Cena
9 390 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zenko ZEN03 Akebono které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Unikátní, perkusní hudební nástroj, označován jako hand pan, tongue drum nebo tank drum. Je vyroben z pevné oceli a poskytuje unikátní zvuk. Jeho tělo je speciálně tvarované a obsahuje přesně tvarované, vyřezávané jazýčky. Nástroj má kulatý, jemný a harmonický zvukový projev a lze na něj hrát hůlkami nebo dlaněmi. Díky precizní výrobě je ladění přesné a konstantní po celou dobu. Součástí balení je podložka, vinylový obal a pár hůlek. Ladění: G3 C4 D Eb G G# C5 D Eb. Rozměry: 32 x 13 cm. Hmotnost: 2,8 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zenko ZEN03 Akebono z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224000
- jistota kvalitního výrobce Zenko
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zenko ZEN03 Akebono. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zenko ZEN03 Akebono na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Zenko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zenko ZEN03 Akebono vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: