Kde koupit Zildjian 12" Professional Practice Pad

Cvičný pad pro bubeníky, s průměrem 12". Disponuje povrchem vyrobeným ze speciální gumy, který věrně simuluje odskok blány malého bubnu. Vhodný na domácí cvičení, nebo rozehrání před koncertem. Nabízí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian 12
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian 12" Professional Practice Pad které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Cvičný pad pro bubeníky, s průměrem 12". Disponuje povrchem vyrobeným ze speciální gumy, který věrně simuluje odskok blány malého bubnu. Vhodný na domácí cvičení, nebo rozehrání před koncertem. Nabízí možnost připevnění na činelový stojan, který disponuje závitem o průměru 8 mm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian 12" Professional Practice Pad z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224616
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Tréninkové pady a soupravy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian 12" Professional Practice Pad. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian 12" Professional Practice Pad na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tréninkové pady a soupravy Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian 12" Professional Practice Pad vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: