Kde koupit Zildjian 15" S Family Thin Crash

Činel typu Crash s průměrem 15". Models Family Thin Crash je citlivý, rychlý a velmi responzivní činel s jemným chvějivým sustainem. Jasné výšky, pevné středy, lesklý povrch a nízkou hmotnost doplňuje… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian 15
Cena
2 700 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian 15" S Family Thin Crash které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 700 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel typu Crash s průměrem 15". Models Family Thin Crash je citlivý, rychlý a velmi responzivní činel s jemným chvějivým sustainem. Jasné výšky, pevné středy, lesklý povrch a nízkou hmotnost doplňuje krátký sustain, standardní hlasitost a vysoké ladění.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian 15" S Family Thin Crash z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227419
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Crash činely 15"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian 15" S Family Thin Crash. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian 15" S Family Thin Crash na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 15" Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian 15" S Family Thin Crash vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Crash činely 15"