Kde koupit Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash

Činel typu Crash s průměrem 20". Models Family Medium Thin Crash je hlasitý a zvučný činel s pevnými středy a výraznými vysokými frekvencemi, který se dokonale hodí pro jemnější hru s hlasitějším zvuk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian 20
Cena
4 300 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 300 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel typu Crash s průměrem 20". Models Family Medium Thin Crash je hlasitý a zvučný činel s pevnými středy a výraznými vysokými frekvencemi, který se dokonale hodí pro jemnější hru s hlasitějším zvukem. Jasné výšky, lesklý povrch a středně vysokou hmotnost doplňuje dlouhý sustain, vyrovnaná hlasitost a středně položené ladění.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227403
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Crash činely 20" a více

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 20" a více Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian 20" S Family Medium Thin Crash vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: