Kde koupit Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow

Paličky pro bubeníky: typ 5A s dřevěnou žaludovitou hlavičkou, vyrobené z Hickory. Disponují délkou 412 mm a tloušťkou 14,4 mm. Vhodné pro univerzální použití. Povrchová úprava: Neon Yellow. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow Dřevěné špičky
Cena
320 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 320 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Paličky pro bubeníky: typ 5A s dřevěnou žaludovitou hlavičkou, vyrobené z Hickory. Disponují délkou 412 mm a tloušťkou 14,4 mm. Vhodné pro univerzální použití. Povrchová úprava: Neon Yellow.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224633
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian 5A Acorn Wood Neon Yellow vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: