Kde koupit Zildjian 7A Wood Dip

Paličky pro bubeníky: typ 7A ze série DIP s kulatou hlavičkou, vyrobené z Hickory. Paličky ze série DIP jsou na úchopové části opatřeny speciální protiskluzovou úpravou pro lepší držení a zároveň nabí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian 7A Wood Dip Dřevěné špičky
Cena
330 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian 7A Wood Dip které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 330 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Paličky pro bubeníky: typ 7A ze série DIP s kulatou hlavičkou, vyrobené z Hickory. Paličky ze série DIP jsou na úchopové části opatřeny speciální protiskluzovou úpravou pro lepší držení a zároveň nabízí alternativní úderový povrch. Disponují délkou 394 mm a tloušťkou 13,3 mm. Vhodné zejména pro použití v tišších hudebních situacích a v jazzové hudbě. Povrchová úprava: Natural/Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian 7A Wood Dip z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224646
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian 7A Wood Dip. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian 7A Wood Dip na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian 7A Wood Dip vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: