Kde koupit Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18

A' Medium Thin Crash, série Avendis, průměr 18"/45,72cm. Zildjian AVENDIS má nejvíce autentické činely. Jedná se o světově nejpopulárnější činel pro jeho široký rozsah zvuků ve všech hudebních směrech… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18 Crash činely 18
Cena
7 300 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 300 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

A' Medium Thin Crash, série Avendis, průměr 18"/45,72cm. Zildjian AVENDIS má nejvíce autentické činely. Jedná se o světově nejpopulárnější činel pro jeho široký rozsah zvuků ve všech hudebních směrech. Briliantný, citlivý a univerzální nástroj s obrovským spektrem zvuků pro použití na scéně a v studiu.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 205866
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Crash činely 18"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 18" Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian A0232 Avedis A-Medium Thin Crash 18 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: