Kde koupit Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22

A' Custom Ping Ride, série A'Custom, průměr 22"/55,88 cm. Zildjian A'Custom kombinuje zvukové vlastnosti AVEDIS série a K řady činelů. Činely jsou živé, teplé, objemné a mají měkký a dobře definovaný… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22 Ride činely 22
Cena
10 700 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 700 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

A' Custom Ping Ride, série A'Custom, průměr 22"/55,88 cm. Zildjian A'Custom kombinuje zvukové vlastnosti AVEDIS série a K řady činelů. Činely jsou živé, teplé, objemné a mají měkký a dobře definovaný strop. Vyráběny jsou pomocí speciální hi-tech technologie. Jednoduše perfektní činely, které jsou ideální pro všechny moderní styly.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 205904
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Ride činely 22"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ride činely 22" Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian A20524 A-Custom Ping Ride 22 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: