Kde koupit Zildjian Dennis Chambers Drumsticks

Bubenické paličky ze série Artist. Signature model vyrobený podle požadavků bubeníka Dennise Chamberse vyrobený z Hickory, s dřevěnou kulatou hlavičkou. Disponuje délkou 406 mm a tloušťkou 14 mm. Povr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian Dennis Chambers Drumsticks Dřevěné špičky
Cena
300 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian Dennis Chambers Drumsticks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 300 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bubenické paličky ze série Artist. Signature model vyrobený podle požadavků bubeníka Dennise Chamberse vyrobený z Hickory, s dřevěnou kulatou hlavičkou. Disponuje délkou 406 mm a tloušťkou 14 mm. Povrchová úprava: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian Dennis Chambers Drumsticks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224654
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian Dennis Chambers Drumsticks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian Dennis Chambers Drumsticks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian Dennis Chambers Drumsticks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: