Kde koupit Zildjian Professional Wire Brush Retractable

Profesionální vysouvatelné metličky. Disponují měkkými dráty vyrobenými z oceli, které při úplném vysunutí produkují tradiční decentní zvuk, vhodný pro tišší hudební situace. Při postupném zatahování… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian Professional Wire Brush Retractable Metličky
Cena
790 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian Professional Wire Brush Retractable které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální vysouvatelné metličky. Disponují měkkými dráty vyrobenými z oceli, které při úplném vysunutí produkují tradiční decentní zvuk, vhodný pro tišší hudební situace. Při postupném zatahování se zvuk stává objemnější a artikulovanejší. Metličky jsou vybaveny pohodlnými pogumovanými držadlemi pro lepší úchop, v černém barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian Professional Wire Brush Retractable z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224664
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Metličky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian Professional Wire Brush Retractable. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian Professional Wire Brush Retractable na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Metličky Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian Professional Wire Brush Retractable vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: