Kde koupit Zildjian Session Drumstick Bag

Luxusní pouzdro na paličky. Disponuje 2 vnitřními odděleními pro paličky, strapy pro zavěšení na kotel a vnější kapsou na příslušenství. Pouzdro je vybaveno držadlem a nastavitelným popruhem na rameno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian Session Drumstick Bag Obaly na paličky a metličky
Cena
890 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian Session Drumstick Bag které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Luxusní pouzdro na paličky. Disponuje 2 vnitřními odděleními pro paličky, strapy pro zavěšení na kotel a vnější kapsou na příslušenství. Pouzdro je vybaveno držadlem a nastavitelným popruhem na rameno. Vyrobeno ze syntetické kůže. Černé provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian Session Drumstick Bag z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224667
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Obaly na paličky a metličky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian Session Drumstick Bag. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian Session Drumstick Bag na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly na paličky a metličky Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian Session Drumstick Bag vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: