Kde koupit Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13

ZBT Hi-Hat pair, průměr: 13"/ 33,02 cm. Povrchová úprava Brilliant. Řada ZBT je zaměřena zejména na začínající a lehce pokročilé bubeníky. Díky ní už nebudete muset dělat kompromisy mezi cenou a zvuke… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13 Hi-Hat činely 13
Cena
3 300 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 300 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

ZBT Hi-Hat pair, průměr: 13"/ 33,02 cm. Povrchová úprava Brilliant. Řada ZBT je zaměřena zejména na začínající a lehce pokročilé bubeníky. Díky ní už nebudete muset dělat kompromisy mezi cenou a zvukem. Nabízí silný, jasný, energický zvuk daný speciální bronzovou slitinou a revolučními výrobními postupy. Ideální volba pro ty, kteří neví, kde začít – se Zildjian ZBT nemůžete udělat chybu.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 206100
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Hi-Hat činely 13"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 70 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hi-Hat činely 13" Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian ZBT13HP ZBT Hi-Hat 13 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: