Kde koupit Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18

ZBT crash ride, průměr: 18"/45.72cm. Povrchová úprava Brilliant. Řada ZBT je zaměřena zejména na začínající a lehce pokročilé bubeníky. Díky ní už nebudete muset dělat kompromisy mezi cenou a zvukem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18 Crash-Ride činely
Cena
2 900 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 900 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

ZBT crash ride, průměr: 18"/45.72cm. Povrchová úprava Brilliant. Řada ZBT je zaměřena zejména na začínající a lehce pokročilé bubeníky. Díky ní už nebudete muset dělat kompromisy mezi cenou a zvukem. Nabízí silný, jasný, energický zvuk daný speciální bronzovou slitinou a revolučními výrobními postupy. Ideální volba pro ty, kteří neví, kde začít – se Zildjian ZBT nemůžete udělat chybu.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 206107
- jistota kvalitního výrobce Zildjian
- kategorie Crash-Ride činely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash-Ride činely Zildjian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zildjian ZBT18CR ZBT Crash Ride 18 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: