Kde koupit Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá

barva: Tm. modrá, přední nošení, vel. S/M <strong>Zimní bunda pro těhotné a nosící - přední nošení. </strong> <br /> <br />Tato bunda je ideální do mrazivého/zimního počasí. J… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá Vybavení a doplňky
Cena
3 268 Kč
Dostupnost
05.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 268 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: Tm. modrá, přední nošení, vel. S/M <strong>Zimní bunda pro těhotné a nosící - přední nošení. </strong> <br /> <br />Tato bunda je ideální do mrazivého/zimního počasí. Je odolná proti větru a vodě. <br /> <br /><strong>Součástí bundy jsou dvě vsadky:</strong> <br /> <br /><strong>těhotenská vsadka</strong> <br /><strong>nosící vsadka</strong> - s tvarovanou kapucí pro Vaše děťátko, kapuci i celou vsadku můžete stáhnout, aby vyhovovala i opravdu malému miminku. <br /> <br />Bunda má dvě boční kapsy. <br />Odnímatelnou kapuci, kterou můžete regulovat, stahovací spodní lem, aby na Vás ani na miminko nefoukalo. <br /> Bunda nemá na zádech zip a užijete ji tedy i po ukončení nosícího období jako běžnou zimní bundu. <br /> <br /> <br /><strong>Bunda samotná neslouží jako nosítko. Dítě musí být neseno v šátku nebo jiném nosítku, bunda se obléká teprve na takto zajištěné dítě.</strong> <br /> <br /> <br /><strong>Vnější materiál: </strong> 40% nylon 60% polyester <br /><strong>Vnitřní materiál: </strong> podšívka 100% polyester, výplň termorouno / 100% polyester <br /> <br /> <br />Na fotce je bunda vel. S/M na 178 cm vysoké ženě, o váze 64 kg. <br /> <br /><strong>Nabízíme ve třech velikostech:</strong> <br />(pro správný výběr velikosti doporučujeme změřit bundy, co běžně nosíte bez dítěte) <br /> <br /><strong>S/M:</strong> pro velikosti 36-40, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 2x55cm, šíře v oblasti pasu ( nejuzší místo ) 2x50cm, šíře na dolním okraji 2x58, délka rukávů ( horní- od ramen / spodní- od podpaždí ) 60/48, šíře nosící vsadky 43, celková délka bundy od ramene 79cm, <br /> <br /><strong>M/L:</strong> pro velikosti 40/42-46, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 2x60cm, šíře v oblasti pasu ( nejuzší místo ) 2x55cm, šíře na dolním okraji 2x64, délka rukávů ( horní- od ramen / spodní- od podpaždí ) 62/49, šíře nosící vsadky 43, celková délka bundy od ramene 79cm, <br /> <br /><strong>L/XL:</strong>pro velikosti 46/48-50, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 2x65cm, šíře v oblasti pasu ( nejuzší místo ) 2x60cm, šíře na dolním okraji 2x70, délka rukávů ( horní- od ramen / spodní- od podpaždí ) 63/50, šíře nosící vsadky 43, celková délka bundy od ramene 79cm,

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 95654
- jistota kvalitního výrobce Vyrobeno v ČR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zimní bunda pro těhotné/nosící - vyteplená, tm. modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz