Kde koupit Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá

Velikost čepičky dle výrobce 0 - 4 měsíců. <strong>Zimní/podzimní čepice s rozkošnými chlupáčkovými bambulkami a šálou.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materi… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá Vybavení a doplňky
Cena
229 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velikost čepičky dle výrobce 0 - 4 měsíců. <strong>Zimní/podzimní čepice s rozkošnými chlupáčkovými bambulkami a šálou.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje:</strong> Čepičku se zavazováním a šálu. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />: 100% Akryl, podšívka - polar - polyester. <br /> <br />Velikost čepičky dle výrobce 0 -4 měsíců. <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br /><strong>Čepička</strong> <br />Obvod hlavičky v klidovém stavu cca 32cm, po natažení až cca 42cm. <br />Hloubka čepičky 15 cm. <br /><strong>Šála</strong> <br />Délka cca 1metr. <br /> <br /> <br />1. Jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136745 a ID 95454
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zimní čepička s šálou - chlupáčkové bambulky - šedá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz