Kde koupit Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá

Kniha Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá:Smoothies se dají konzumovat celoročně, vychutnejte si proto také v zimě vlastnoručně namixované kreace od superzdravých smoothies ze superpotrav… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá Nápoje, koktejly
Cena
176 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 176 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá:Smoothies se dají konzumovat celoročně, vychutnejte si proto také v zimě vlastnoručně namixované kreace od superzdravých smoothies ze superpotravin, které vám pomohou úspěšně zahájit pošmourný listopadový den, přes horké varianty s kávou, jež vás zahřejí nejen u srdce, až po zelené evergreeny, díky nimž vaše tělo v zimě získá potřebnou dávku vitaminů. V knize Zimní smoothies najdete tradiční, ale i netradiční smoothies a rovněž se zde dočtete o možném kombinování surovin či o tom, že smoothies si lze snadno připravit do zásoby. V neposlední řadě vám pomůžeme s výběrem správného mixéru.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788025510261 a ID 5245263
- jistota kvalitního výrobce REBO
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly REBO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zimní smoothies: svěží, zdravá, smetanová, teplá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: