Kde koupit Zoom APQ-2n

Set doplňkového příslušenství pro videorekordér Zoom Q2n. Set obsahuje adaptér pro mikrofonní stojan, protiveternú ochranu pro oblast mikrofonu, pevné pouzdro pro bezpečný přenos rekordéru, krytku obj… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zoom APQ-2n Příslušenství k digitálním rekordérům
Cena
1 390 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zoom APQ-2n které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Set doplňkového příslušenství pro videorekordér Zoom Q2n. Set obsahuje adaptér pro mikrofonní stojan, protiveternú ochranu pro oblast mikrofonu, pevné pouzdro pro bezpečný přenos rekordéru, krytku objektivu, sluneční clonu, USB kabel a adaptér pro rekordér 3 prong action. Set doplňkového příslušenství nabízí možnost naplno využít váš Zoom Q2n (není součástí balení).

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zoom APQ-2n z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 236712
- jistota kvalitního výrobce Zoom
- kategorie Příslušenství k digitálním rekordérům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zoom APQ-2n. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zoom APQ-2n na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k digitálním rekordérům Zoom, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zoom APQ-2n vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: