Kde koupit Zoom BT-03

Náhradní dobíjecí baterie pro model Zoom Q8. Lithium-iontová baterie poskytuje maximální napětí 4,2V DC, při nominálním napětí 3,7 V DC a kapacitě 1700 mAh. Baterie slouží pro napájení modelu Zoom Q8… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zoom BT-03 Příslušenství k digitálním rekordérům
Cena
810 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zoom BT-03 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 810 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Náhradní dobíjecí baterie pro model Zoom Q8. Lithium-iontová baterie poskytuje maximální napětí 4,2V DC, při nominálním napětí 3,7 V DC a kapacitě 1700 mAh. Baterie slouží pro napájení modelu Zoom Q8. Životnost baterie závisí na použití Video rekordéru. Při natáčení 720p / 30fps je její životnost více než 2 hodiny. Při nahrávání zvuku se životnost výrazně prodlužuje.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zoom BT-03 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230098
- jistota kvalitního výrobce Zoom
- kategorie Příslušenství k digitálním rekordérům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zoom BT-03. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zoom BT-03 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k digitálním rekordérům Zoom, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zoom BT-03 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: