Kde koupit Zoom PCF-8

Profesionální tvrdé pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení modelu Zoom F8 a všeho potřebného příslušenství. Pouzdro je navíc možné nosit i jako tašku díky odopínatelnému pásu na rameno. Pouzdro je vy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zoom PCF-8 Obaly, kufry a racky
Cena
2 490 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zoom PCF-8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální tvrdé pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení modelu Zoom F8 a všeho potřebného příslušenství. Pouzdro je navíc možné nosit i jako tašku díky odopínatelnému pásu na rameno. Pouzdro je vybaveno hlavním úložným prostorem pro Zoom F8 se snadným přístupem k jeho přednímu i zadnímu panelu. Další úložné prostory je možné přizpůsobovat podle vašich preferenci díky přepážkám se suchým zipem. Výhodou jsou i boční a přední kapsy pro poskládaní kabelů a jiného příslušenství. Vrchní kryt je vybaven nepromokavou průsvitnou fólií a místem pro vaše poznámky. Barevné provedení: Black / Blue.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zoom PCF-8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230099
- jistota kvalitního výrobce Zoom
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zoom PCF-8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zoom PCF-8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky Zoom, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zoom PCF-8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: